AEROC EcoTerm Super Plus

AEROC EcoTerm Super Plus — теплий, легкий і міцний стіновий матеріал

Акція
375xx_1Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм), систему «паз-гребінь», що служать у якості направляючих при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві.
Технічні характеристики AEROC ЕсоТеrm Super РІus

Середня густина – 300 кг/м³ (D300)

Мінімально гарантований клас міцності — В2,0

Теплопровідність у сухому стані менше 0,08 Вт/м×°С, в умовах експлуатації з урахуванням рівноважної вологості 0,095 Вт/м×°С.

AEROC EcoTerm Super Plus D-300 (м. Березань)

d300

Переваги блоків ЕсоТеrm Super РІus

1. 1. Переваги при будівництві та екплуатації

Головні переваги блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus – зниження витрат при будівництві і експлуатації за рахунок високих теплоізоляційних показників і збільшенню корисної площі будинку завдяки використанню стінових блоків товщиною 300 мм замість 375-400 мм. Блоки призначені для будівництва індивідуальних будинків до 2-х поверхів з мансардою включно. Стіна завтовшки 300 мм володіє несучою здатністю близько 16 тонн на погонний метр, а цього сповна досить для зведення більшості коттеджей. При цьому газобетон AEROC ЕсоТеrm Super РІus — це найтепліший матеріал для однорідних несучих стін, що існують сьогодні не лише в Україні, але й у світі.

Блоки з такою густиною досить широко поширені в Німеччині і Польщі, але на пострадянській території така продукція вперше з’явилася під маркою АEROC. З блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus можна будувати одношарові кам’яні стіни товщиною 300-375 мм, які задовольняють сучасні вимоги до теплового захисту.

Газобетонні блоки марки D300 на третину легші за блоки D400 і на дві третини, ніж D500. Чому ж густина так важлива для клієнта? Суть у тому, що в менш густого матеріалу менша теплопровідність, а значить менше тепла пройде через конструкцію за інших рівних умов. З точки зору теплового захисту це означає, що ми можемо зменшувати товщину стіни пропорційно теплопровідності стінового матеріалу. Тому умовно 300 мм кладки з газобетону D300 по теплоті стіни рівні 400 мм кладки з D400 і 500 мм кладки з D500. Зниження густини завжди вигідно покупцю: при рівній товщині стіна з менш щільного каменю забезпечує великий теплозахист, а при рівних теплозахисних властивостях стіна виходить тонше, тобто дешевше.

Легка вага блоків сприяє підвищенню продуктивності праці, а значить і швидкості зведення коробки будинку.

Економія при будівництві фундаменту: легші стіни пред’являють менші вимоги до несучої здатності фундаменту.

Стіна з AEROC EcoTerm Super Plus 300 не потребує додаткового утеплення і забезпечує R = 3,3 м2°С/Вт

Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають підвищену морозостійкість F35 у порівнянні з конкурентами (зазвичай F25), а значить краще зберігаються в осінньо-зимовий період на будівельному майданчику (складі дилера) і забезпечують більш довговічну експлуатацію будівель навіть без зовнішньої обробки.

Якщо зовнішній вигляд фасаду влаштовує клієнта, стіна з AEROC EcoTerm Super Plus може експлуатуватися без зовнішньої обробки.

Паропроникнення ніздрюватого бетону D300 вище паропроникнення D400 або D500, а значить стіна з блоків AEROC EcoTerm Super Plus швидше віддасть назовні зайву заводську і будівельну вологу, а значить і швидше набере свої теплоізоляційні експлуатаційні характеристики.

Газобетонні блоки відповідають усім вимогам пожежобезпеки — це матеріал, який не горить, вироби відповідають усім вимогам класів вогнестійкості і можуть застосовуватися без обмежень.

Поверхня стін з блоків AEROC готується під фінішну обробку перетиркою поверхні тонкошаровою штукатуркою шаром 3-5 мм — наслідок точної геометрії і негорючості. Інші стінові матеріали, наприклад, полістиролбетон штукатуриться за пожежними вимогами, а пінобетон, керамзитобетон і кераміка — штукатуряться у наслідок меншої точності геометричних розмірів.

2. Переваги при транспортуванні

Газобетонні блоки густиною D300 легші, їх зручніше і дешевше перевозити завдяки збільшеній нормі завантаження машини:

- об’єм завантаження в автотранспорт на 10% більше об’єму завантаження блоків густиною D400

- об’єм завантаження в автотранспорт на 30% більше об’єму завантаження блоків густиною D500

низька об’ємна вага і висока міцність бетону D300 при згині дозволяє краще зберігати цілісність при транспортуванні

Таким чином при густині газобетону 300 кг/м3 в машину можна завантажити стільки газобетону, скільки вміститься в її кузов геометрично. Забезпечити «перевантаження» маркою D300 неможливо, що особливо важливо в умовах сезонних посилень навантаження на вісь.

У середньому в 1 автомашину завдовжки 13,6 м можна завантажити 46,8 м. куб. газобетонних блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus (26 паллет блоків з об’ємом однієї паллети 1,8 м3).

У 2012 році вироби стінові з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення ТМ «AEROC» EcoTerm Super Plus густиною 300 кг/м3 з класом бетону В2,0 зайняли перше місце в конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» в номінації промислові товари для населення.

Комментарии закрыты.