Цегла Prokeram, Прокерам, цегла м.Івано-Франківськ

Цегла Prokeram, Прокерам, цегла м.Івано-Франківськ

Лицювальна цегла Прокерам

Найменування

Розмір, мм

Кількістьна піддоні, шт.
 L  B  H
Червона М-125  250  120  65 480
Червона М-150  250  120  65 480
Персик темний М-150  250  120  65 480
Персик світлий М-150  250  120  65 480
Червона М-150 вузька  250  120  65 840

«Керамікбудсервіс» — найкрупніший виробник керамічної лицьової цегли на заході України. На заводі «КБС», розташованому в Івано-Франківській області у селі Загвіздя, виготовляється лицьова цегла «Прокерам» (Prokeram), більш відома покупцям як «Івано-Франківська цегла».

Для виробництва цегли використовується глина одного з найкращих глиняних родовищ України, а саме Загвіздянського глиняного родовища.

Сучасне імпортне устаткування, відпрацьована роками технологія, постійний суворий контроль якості, висококваліфікований персонал, відмінний сучасний глиняний кар’єр є гарантами високої якості цегли Прокерам (Івано-Франківськ).

Продукція заводу сертифікована за системою УКРСЕПРО. Цегла Прокерам (Івано-Франківськ) пакується на дерев’яні піддони по 480 шт. і щільно обгортається термоусадочною плівкою.

Властивості цегли Прокерам (Івано-Франківськ)

 • фактура з фаскою на лицьовій ложковій стороні • практична відсутність висолів • відсутність «дутиків» • високі теплоізолюючі властивості (низька теплопровідність) • висока звукоізоляція • приємний натуральний червоно-коричневий колір Як купити?

Компанія Рівне-Січ пропонує увазі покупців повний асортименти керамічної цегли Прокерам (Prokeram) м.Івано-Франківськ усіх можливих кольорів і розмірів. Ознайомитися з асортиментами й купити іванофранківську цеглу Прокерам уРівному та регіонах. Ви можете зв’язавшись із менеджером нашої компанії. Ми пропонуємо Вам низьку ціну й допоможемо доставити цеглу Прокерам на Ваші об’єкти будівництва як у Рівне й Рівненську область , так і на території всієї України.

Комментарии закрыты.