Цемент

Портландцемент, що випускається заводом ВАТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» відрізняється високою якістю. Підприємство виробляє різні марки цього цементу.

 Також модернізація заводу дозволяє перейти підприємству на «сухий метод» виробництва цементу. Таким чином буде досягнута не тільки економія палива, що здешевить собівартість цементу, а й буде проявлена ​​турбота про довкілля. Очищення викидів досягне рівня 99,9%. Завдяки реорганізації праці та впровадженню нових технологій покращилися умови, в яких працюють співробітники заводу, зменшилися обсяги викидів шкідливих газів і пилу в атмосферу.

 Також постійно вдосконалюється система контролю, що забезпечує високу якість портландцементу . Отже, придбати цемент заводу ВАТ «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ», значить забезпечити будівництво якісним матеріалом, завдяки якому будівлі будуть міцними і міцними. Вся продукція, що випускається заводом, відповідає високим світовим стандартам, що підтверджують відповідні сертифікати.

 Розташований «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області і є одним з найбільших промислових підприємств цього регіону.

Цемент Рівне