Газобетон Aeroc

Aeroc

AEROC блоки з системою «паз-гребінь» і кишенями для захвату

блоки AEROC Ecoterm Super Plus щільністю D300, AEROC Ecoterm щільністю D400 і AEROC Classic щільністю D500 при товщині 200 мм і більше мають пазогребневу структуру вертикальних торцевих граней і «кишені» — захвати для полегшення ручної праці, що дозволяють зручно переносити блоки. Газобетонні блоки AEROC — це високотехнологічні блоки, що дозволяють вести кладку без заповнення клеєм вертикальних швів. Наявність паза і гребеня дозволяє з’єднати блоки AEROC у «замок». Таке з’єднання істотно прискорює кладку блоків і істотно зменшує витрату клею.

AEROC EcoTerm щільність D400

AEROC EcoTerm D-400 (м. Березань)Блоки AEROC EcoTerm мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм), систему «паз-гребінь», що служать у якості направляючих при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC EcoTerm мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві.

Застосування газоблоків AEROC EcoTerm

Стінові блоки AEROC EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості.

Вироби AEROC EcoTerm 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного мешкання. Блоки AEROC EcoTerm 300 і AEROC EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. Причому, теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC EcoTerm 375, практично на 20% перевищують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.

Технічні дані AEROC EcoTerm D-400 (м. Березань)

aeroc_EcoTerm_D_400

Технічні дані AEROC EcoTerm D-400 (м. Обухів) AEROCEcoTermD-400

AEROC Classic щільність D500

Aeroc ClassicГазобетонні блоки AEROC Classic мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм), систему «паз-гребінь», що служать у якості направляючих при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC Classic мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві.

Сфера застосування газобетонних блоків AEROC Classic

Стінні блоки AEROC Classic призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (до 5 поверхів) будівництві, для внутрішніх несучих стін, і не несучих перегородок, а також для заповнення зовнішніх самонесучих стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості. Перегородчасті блоки AEROC Classic 100, AEROC Classic 150 застосовуються для будівництва внутрішніх міжкімнатних перегородок. Вироби AEROC Classic 200 і AEROC Classic 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх несучих стін з додатковим утепленням, внутрішніх несучих стін, а також для заповнення об’ємно-планувальних комірок каркасних будівель у висотному будівництві з подальшим утепленням.Теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC Classic 375, забезпечують нормативні вимоги по тепловому захисту будівель і не потребують додаткового утеплення для всіх температурних зон України.

Технічні дані AEROC Classic D-500 (г. Березань)

AEROC Classic

Технічні дані Classic D-500 (м. Обухів)
aeroc_classic

AEROC традиційні блоки з плоскими гранями

Газобетонні блоки AEROC Econom щільністю D500 та AEROC Econom Plus щільністю D400 придатні для використання у всіх типах кладки. В цих блоків відсутня як така система «паз-гребінь» і кишені для зручності захвату на торцевих гранях.

AEROC Econom D500, AEROC Econom Plus D400

economБлоки AEROC Econom та AEROC Econom Plus мають форму прямокутного паралелепіпеда з гарною геометрією (±2 мм). Торцева поверхня блоків гладка.

Сфера застосування AEROC Econom D500, AEROC Econom Plus D400

Блоки AEROC Econom та AEROC Econom Plus застосовуються для будівництва несучих зовнішніх і внутрішніх стін (до 3 поверхів) та для ненесучих внутрішніх перегородок в малоповерховому будівництві, а також для заповнення зовнішніх стін в монолітно-каркасному будівництві.

Технічні дані AEROC Econom D500, AEROC Econom Plus D400

blok

AEROC перегородочні блоки

Тонкі блоки, завтовшки до 150 мм. Перегородчні блоки AEROC Element щільністю D500 та AEROC Element Plus щільністю D400 призначені для будівництва несучих стін, як в сухих, так і сирих приміщеннях. При дотриманні конструкційних вимог блоки для перегородок можна використовувати і в несучих конструкціях. Завдяки великим розмірам, перегородчні стіни AEROC кладуться дуже швидко. 1м2 стіни складається всього лише з 5,78 перегородчастих блоків.

AEROC Element D500 та AEROC Element Plus D400

Газобетонні блоки AEROC Element мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм). Блоки AEROC Element випускаються з гладкою торцевою поверхнею.

Застосування AEROC Element D500 та AEROC Element Plus D400

Елемент АЕРОКПлити для перегородок AEROC Element призначені для будівництва не несучих стін як в сухих, так і сирих приміщеннях. При дотриманні конструкційних вимог плити для перегородок можна використовувати і в несучих конструкціях. Багатошарові перегородочні стіни з блоків AEROC Element також відповідають звукоізоляційним вимогам, що пред’являються до міжквартирних стін.

Дуже добре підходять для ізоляції різних шахт (наприклад, шахти ліфтів, трубопроводи, кабельні шахти і так далі), де потрібна підвищена вогнестійкість. Готові стіни дуже легко оздоблювати, вони відразу ж готові до облицювання плиткою і шпакльовки.

Характеристики AEROC Element, Element Plus D-500, D-400 (м. Обухів)

aeroc_element

AEROC U–блоки

ublockНезйомна опалубка для виготовлення прихованих монолітних перемичок, колон і балок. Ширина U-блоків відповідає ширині рядових стінових блоків, довжина складає 500 мм.

AEROC U-блоки виготовляються з ніздрюватого бетону щільністю 500 кг/м3.

U-блоки випилюються з AEROC блоків відповідної ширини після їх автоклавної обробки.

Використання

U-блоки AEROC використовуються для створення бетонних поясів, що збільшують жорсткість конструкцій, а також як опорні ділянки для панелей, балок дерев’яних перекриттів, мауерлатів тощо. U-блоки AEROC також використовуються для виготовлення монолітних перемичок на будівельному майданчику. У такому разі U-блоки виступають у функції опалубки і при проектуванні необхідно брати до уваги загальні правила проектування залізобетонних конструкцій.

Розміри AEROC U–блоків

u_blok

AEROC армовані перемички

a4_peremichki_web
Перемички AEROC використовуються для перекриття отворів в стінах з блоків AEROC. Перемичка працює як однопролітна балка, здатна прийняти рівномірне розподілене навантаження. Армування перемички виконане таким чином, що панелі міжетажних перекриттів можна спирати безпосередньо на перемичку без кладки додаткового ряду блоківопалубка для виготовлення прихованих монолітних перемичок, колон і балок.

Перемичка AEROC представляє собою прямокутну балку з пористого бетону автоклавного тверднення густиною 500 кг/м3 і класом по міцності на стиск В 2,5 з гладкою поверхнею. Міцність перемички забезпечує об’ємний арматурний каркас, зварений із сталевої арматури зі спеціальним антикорозійним покриттям.

peremschki_aeroc_v__razreze

peremichki_aerocАрмовані перемички AEROC є легким і теплим замінником залізобетонних перемичок для перекриття дверних і віконних отворів у стінах з газобетонних блоків у малоповерховому і висотному будівництві.

Відмінною особливістю газобетонних перемичок AEROC є те, що, крім основної несучої функції, вони забезпечують відмінну теплоізоляцію без використання додаткового утеплення.

Армовані перемички AEROC дозволяють уникнути появи містків холоду, які створюють залізобетонні перемички і перемички з блоків, покладених на металевий профіль, а також отримати однорідне основу для штукатурення по всій поверхні стіни.

ЗАСТОСУВАННЯ

Перемички AEROC використовуються для перекриття отворів в стінах з блоків AEROC.

Перемичка працює як однопролітна балка, здатна прийняти рівномірне розподілене навантаження. Перемички небажано навантажувати зосередженим навантаженням. Армування перемички виконане таким чином, що панелі міжетажних перекриттів можна спирати безпосередньо на перемичку без кладки додаткового ряду блоків.

МАРКУВАННЯ

Маркування з указанням типа перемички нанесене на її торець. На перемичці також позначені розміри перемички і якою площиною вона повинна укладатися на кладку.

ПІДБІР ПЕРЕМИЧКИ

За шириною перемичка підбирається відповідно ширини стінового блоку. По висоті перемички підбираються відповідно висоті одного блоку (200 або 250 мм) або відповідно висоті двох блоків (400 мм або 500 мм).

Можливе використання одночасно двох перемичок з сумарною товщиною рівною товщині стіни.

Всі перемички (окрім перемичок шириною 100 мм і 150 мм) використовуються як несучий елемент.

Великий асортимент розмірів перемичок AEROC дозволяє застосовувати їх для стінових блоків будь-якої ширини.

peremich

gtht
* Виробляються за спеціальним замовленням, термін виробництва погоджується окремо.
• Виробляється

НЕНЕСУЧІ ПЕРЕМИЧКИ

Дані перемички призначені для перекриття отворів в ненесучих стінах завтовшки 100 мм та 150 мм з блоків Aeroc Element.
AEROC не несе відповідальності в тих випадках, коли перемички використовуються неналежним чином.
При встановленні перемичок не потрібне використання підйомника, оскільки дані перемички легкі.

Завантажити буклет щодо застосування армованих перемичок AEROC

Завантажити листівку «Область застосування та переваги армованих перемичок AEROC»

Завантажити інструкцию по упаковці, завантаженюю і перевезенню перемичок з ніздрюватого бетону

 

Комментарии закрыты.