Про нас

Газобетон Лицьова цегла Інструмент для газобетону

Газобетон

 Лицьова цегла

 Інструмент

Вібропресовані бетонні блоки

 Вібропресовані блоки

Акція
Ми раді вітати Вас на сайті присвяченому газобетону та супутніх матеріалах.
ПП «Рівне-Січ» працює на ринку газобетону з 2000 року, тобто ми з впевненістю можемо заявити, що ми є одні з першопрохідців, які займаються продажем газобетону в західній Україні. Ми є офіційними представником таких заводів як «Aeroc», «Stonelight», « Grupa Prefabet» (Польща). Основною відмітною ознакою продукції, пропонованої нашою фірмою, є те, що вироби з ніздрюватого бетону є одним з найбільш прогресивних і популярних матеріалів на сьогоднішній день. Вони найкращим чином підходять для застосування у всіх кліматичних зонах України , дозволяють значно знизити величину капіталовкладень і трудомісткість при будівництві, зменшити витрату енергоносіїв при подальшій експлуатації будинку.
Газоблоки є конструкційно-теплоізоляційним стіновим будівельним матеріалом. Газобетонні блоки можна використовувати як в малоповерховому будівництві, так і при багатоповерховому монолітно-каркасному будівництві як утеплювач стін або в ролі захисної конструкції.
Також Ви зможете знайти у нас рядову, вогнетривку та лицювальну цеглу таких торгових марок : Prokeram (Івано-Франківськ), Літос, Слобожанська кераміка (СБК), Білоцерківська кераміка, Євротон (Роздільський керамічний завод), Керамейя (м.Суми), АПБ-Цегла (м.Борзна). Присутній широкий асортимент клеючих сумішей, інструменту для кладки газобетону, теплоізоляційних матеріалів.
Будемо раді бачити Вас та задовольнити Ваші потреби в найкоротший період.

Комментарии закрыты.